Een 10 voor Koen van Domburg. Professionele aanpak en vriendelijk.

Keukenrenovatie Alphen aan den Rijn | Nieuwkoop | Leiderdorp | Kaag en Brasem | Zoeterwoude
Het Hoofdkantoor
Maak geheel vrijblijvend een afspraak voor keukenrenovatie of bijvoorbeeld het vervangen van keukendeurtjes of inbouwapparatuur in onze regio Harderwijk Raalte. We hebben in deze regio momenteel geen vaste Keukenvernieuwer, maar dat wil niet zeggen dat we u niet kunnen helpen. Als u contact opneemt kijkt men op het Hoofdkantoor wie van onze Keukenvernieuwers beschikbaar is om u te helpen. Wij maken uw vertrouwde keuken weer als nieuw!
Een goed geoliede organisatie met een persoonlijke, klantgerichte aanpak!
De vele mogelijkheden bij keukenrenovatie
Als u iets aan uw keuken wilt laten doen – van een eenvoudige tot een gecompliceerde ingreep – maak dan een afspraak. Ik kom langs en ga met u in gesprek. U vertelt wat er moet gebeuren, wat uw budget is en wanneer u wilt dat het klaar is. Ik zal u uitleggen wat – binnen uw budget – de vele mogelijkheden van keukenrenovatie zijn en als dat ‘matcht’ spreken we af wanneer ik met de werkzaamheden kan beginnen. Dat laatste hangt natuurlijk ook een beetje af van levertijden en van uw en mijn agenda. Maar daar komen we wel uit!
Vakkundig en zorgvuldig
Als er iets is wat ik heb geleerd in mijn carrière is dat ik zorgvuldig te werk moet gaan. Je werkt bij de mensen ’thuis’, dat brengt toch een bepaalde verantwoordelijkheid met zich mee. Een goede communicatie is ook onontbeerlijk: heldere afspraken maken en je daar aan houden. Dit zijn natuurlijk mooie woorden – maar u mag me er aan houden!
Maak nu een vrijblijvende afspraak
Bent u benieuwd naar de vele mogelijkheden die ik te bieden hebben bel me dan mobiel 06 15 53 20 45 of vul mijn contactformulier in.
CBW-erkend
De Keukenvernieuwers zijn CBW-erkend dus u kunt voor 100% vertrouwen op de kwaliteit van de geleverde materialen en ons werk.
MIJN CONTACTFORMULIER
REFERENTIES

Een 9 voor Koen van Domburg. Keurig gewerkt met een mooi resultaat.

Ik ben heel erg tevreden met Koen van Domburg van de Keukenvernieuwers. Mijn keuken is prachtig geworden. Een 10 voor Koen.

Goed werk van Koen van Domburg. Hij krijgt een 10.

Omdat we heel precies konden afspreken wat we gedaan wilden hebben. De uitvoering was perfect. Koen van Domburg krijgt een 10.

Koen van Domburg krijgt een 10. De keuken ziet er als nieuw uit en alles ziet er netjes en goed afgewerkt uit. Top.

Hele goede service en betrouwbare afspraken. Koen van Domburg krijgt een 10.

Koen van Domburg levert vakwerk, communiceert goed en denkt mee om tot een goede oplossing te komen. Daarom een 9 voor Koen.

Een 10 voor Koen van Domburg. Sevice, kwaliteit en betrouwbaar!

We zijn zeer tevreden met onze vernieuwde keuken. Koen van Domburg heeft nieuwe deurtjes geplaatst waardoor onze keuken weer een moderne uitstraling heeft. Het is best een ingewikkelde keuken opstelling maar Koen heeft alles perfect gedaan. Door zijn ervaring als meubel ontwerper zijn er enkele items veranderd waardoor het geheel nog mooier is geworden. Koen werkt snel en secuur. Een dikke 10 voor Koen van Domburg.

Koen van Domburg levert goede service en heeft netjes gewerkt. Koen krijgt een 10.

Koen van Domburg krijgt een 10. Alles is prima geregeld en zeer goed afgestemd op de wensen van de klant. Er wordt op een zeer positieve manier meegedacht.

Koen van Domburg krijgt een 9 voor nakomen van afspraken, vriendelijk en meedenkend. Hebben een goede prijs/kwaliteit-verhouding.

Koen van Domburg krijgt een 10. Zonder hak en breekwerk een nieuwe keuken. Er wordt goed naar je wensen geluisterd. Goede service en goed vakwerk.

Maakt duidelijke afspraken, alert reageren op vragen via de mail of Whatsapp, goede kwaliteit in materiaal en afwerking door Koen van Domburg, hele vriendelijke, snelle en goede service. Een 10 voor Koen.

Ik weet niet of ik alle “Keukenvernieuwers” zou kunnen aanbevelen. Maar onze eigen keuken vernieuwer Koen van Domburg zal ik zeker aanbevelen. Hij is een eerlijke man die je ook zaken zal afraden. Hij werkt heel secuur en komt zijn afspraken na. We zijn heel blij met hem en het uiteindelijke eindproduct wat hij ons heeft geleverd. Dus twee duimen omhoog voor Koen. Dank je wel Koen! Een 10 voor hem.
